Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Kaynak Saç Özel Yapım
rapunzel-hair

Rapunzel kaynak saç özel yapım talepleri doğrultusunda kullanıcıların ihtiyaçlarına göre üretilebilmektedir. 


Kaynak saç özel yapım talepleri, iletişim kanalları üzerinden müşteri temsilcilerine iletilebilir. Rapunzel özel üretim saç, standart Rapunzel saçı dışında zaman zaman tercih ediliyor. 50cm üzerindeki uzunluktaki talepler için ya da saç gramajının daha fazla olmasının istendiği durumlarda müşteriler, özel yapım kaynak saç seçeneklerine yönlendirilmektedir. 

Özel üretim kaynak saç yaptırırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Kaynak saçı kullanacak olan kişinin saç yapısı ve saç yoğunluğu, özel yapım tercihleri için önemli bir belirleyicidir. Kullanıcının isteğinden ziyade ihtiyaçları göz önünde bulundurularak doğru ve etkin bir seçim yapılmalıdır. Daha yoğun bir görünüm için gramaj olarak standart dışı kaynak saç almak isteyenler müşteriler, istedikleri gramın kendi saçlarına zarar vermeyecek ağırlıkta olmasına dikkat etmelidir. Saça tutturulan kaynak, saçı aşağı çekerek ağırlık yaparsa mevcut saçların kaybı ve dökülmesi söz konusu olabilir.
Rapunzel Hair uzmanları olarak özel yapım kaynak saç satın almadan önce saç tipinize uygun olan ürünü tercih etmenizi öneriyoruz. 
Keratin kaynak ya da boncuk kaynak fark etmeksizin, kaynakların saçınızda ağırlık yapmamasına ve doğru çeşidin seçilmesine özen gösterilmelidir. 

2015-12-11
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin