Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Boncuk Kaynak Nedir
Boncuk kaynak, tüplü ya da halkalı kaynak olarak da bilinmektedir. 

Saç ekleme yöntemlerine göre isimlendirilen kaynak saçlar arasında popülerliğini gitgide artıran tüplü kaynak, boncuklar yardımıyla saça tutturulur. Saça kolayca eklenebilmesi ve hızlıca saçtan çıkarılabilmesi nedeniyle tercih sebebidir. 

boncuk kaynak nedirKaynak saçın ekleneceği kısım, saç rengine uygun boncuklar yardımıyla saça monte edilir. İşlenmemiş ham saçtan oluşan Rapunzel boncuk kaynak, 1. kalitede aynı yönlü saçlardan üretildiği için üzerinde işlem yapılabilir. Boyama, renk açma, perma ve röfle gibi işlemlere uygun olan Rapunzel kaynak saç, boncuk kaynak çeşidi ile en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. 

Boncuk kaynak saçın bakımı, diğer kaynak saç çeşitlerinde olduğu gibi özen gerektirir. Saçın ekleme kısımlarının dikkatle taranması, saçların yıkama sırasında karışmaması için yumuşak şampuanlar kullanılması önerilir. 

Boncuk kaynak saç, kalın ve normal telli saçlar için uygundur. Uygulama için kuaförün özenle seçilmesi, saçın kullanımını kolaylaştırarak yanlış uygulamalar nedeniyle saçın zarar görmesini önleyecektir. 

2015-12-02
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin