Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​ÇıtÇıt
Çıt çıt saç ürünleri, Türkiye’deki kadınların saç yoğunlaştırma ve saç uzatma adına tanıştığı ilk ürün gruplarından biridir. Kullanım kolaylığı nedeni ile önemli bir pazar payına sahip olan bu ürünler, zamanla artan bir kalite ihtiyacı ile karşı karşıya kalmıştır.

Kaliteli saç denince akla gelen en önemli saç üreticilerinden biri olarak Alternatif Kozmetik, kadınların kaliteli çıt çıt saç ihtiyaçlarına uzun yıllardır cevap vermektedir. 

Rapunzel çıtçıt saçlar, üretim esnasında belirli kriterlerden geçer. Saç uzunluğu ve saç yoğunluğu müşterilerden gelen istekler doğrultusunda zaman zaman ‘Özel Üretim’ yapılmasını gerektirir. Rapunzel Özel üretim saç veya standart çıt çıt saçlar, işlem görmemiş ham saçtan üretilir. Bu nedenle Rapunzel kalitesi, uzun yıllardır saç pazarının belirleyicisi olmuştur. 

Çıtçıt saçın kolay bir kullanım sunması, evde uygulanabilmesi gibi etkenler, Türkiye’deki alternatif saç ürünleri pazarında çıt çıtın neden birinci sırada yer aldığını açıklıyor. Saç yoğunlaştırma ve saç uzatma seçenekleri, keratinli kaynak ve boncuk kaynak gibi opsiyonlar da sunuyor. 

2015-11-30
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin