Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
Görünmez Kaynak Saç
Gorunmez kaynak sacUzun ve dolgun saçlar pek çoğumuzun hayali… Saç şekli ve renginin genetik bir miras olması, bizim onlar üzerinde değişiklik yapamayacağımız anlamına gelmiyor. Bu durumda alternatif saç uzama yöntemleri devreye giriyor.  Kaynak saç uzun yıllardır bizimle beraber gelişiyor ve pek çok farklı uygulama yöntemi ile hayatımızda önemli bir yer tutuyor. 

Kaynak saç teknolojisi, gelişen dünyaya ayak uydurarak ilerleme kaydediyor. Uygulama yöntemleri, kişisel ihtiyaçlara göre değişiyor ve hepimizin beklediği görünmez kaynak saç çeşitleri ortaya çıkıyor. Görünmez saç kaynağının bildiğimiz klasik kaynak saçtan farkını açıklamak istiyoruz. İhtiyaçlar doğrultusunda ustalaşan uygulama yöntemleri, kaynak saçın daha ince ve küçük miktarla da yapılabildiğini ortaya koymuştur. Usta ellerde kaynak saçın görünmeyecek şekilde saçlarınıza uygulanması mümkün… Normal kaynağın küçültülmüş hali ile ince bir uygulama eşliğinde saçlarınızda görünmez bir dokunuş yaratabilirsiniz. Kaynak saç kullanımı, titiz bir uygulama ile sorunsuz bir süreçte size istediğiniz görüntüyü sunar. Kaliteli kaynak saç, görünmeyecek şekilde işlendiğinde saç uzama süresiyle doğru orantılı olarak 5 – 6 ay kadar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. 

Görünmez kaynak saç fiyatları ve diğer saç ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için 0216 589 27 34 numarasından bize ulaşabilirsiniz.


2016-07-12
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin