Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Görünmez Saç Kaynağı

Görünmez kaynak saçKaynak saç, saç uzatma ve yoğunlaştırma teknolojisini her geçen gün daha ilerleterek sizlere verimli çözümler sunuyor. Farklı uygulama yöntemlerine sahip olarak her saç tipine uygun özel bir kullanım kolaylığı sunuyor. 

Görünmez saç kaynağı, saç tutamları arasına gizlenerek yapılıyor. Profesyonel bir uygulama gerektiren görünmez saç kaynağı için kaynak saç tutamlarının daha dar bir şekilde hazırlanması gerekiyor. Kuaför salonlarında yapılan doğru ve etkin bir uygulama ile görünmez kaynak saç kullanımı hakkında siz de tecrübe edinebilirsiniz. İnce el işçiliği ile kaynak saç tutamlarının kendi saçınıza titizlikle işlenmesi sonucunda daha doğal ve daha rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. 

Keratin kaynak ve boncuk kaynak ile görünmez saç kaynağı uygulaması yapılabilir. Kaynak saç siparişi verirken daha ince yapılı bir kaynak istediğinizi belirtmelisiniz. Kaynak saçlarınızı 4 – 6 ay arasında değiştirmeniz gerekmektedir. Saçlarınız uzadıkça kaynaklar saç diplerinden görünebilir. 
 
Detaylı bilgi almak için 0216 589 27 34 numarasından bizi arayabilirsiniz. 

2016-06-14
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin