Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Kaliteli Kaynak Saç Nasıl Anlaşılır
Kaynak saç piyasasının son derece hareketli ve yanıltıcı olduğu bir dönemde, sizlerden sık sık duyduğumuz “Kaliteli kaynak saç nasıl anlaşılır? " sorusunu cevaplayacağız. 

Kaliteli kaynak saç, dokunduğunuz anda gerçek saç olduğunu anlayacağınız yapıda olmalıdır. Yapay saç karıştırılarak sunulan saçları ayırt etmenin yöntemlerinden de bahsedeceğiz; ancak saçın kalitesini belli eden en önemli şey, kendi saçınıza dokunduğunuzda yaşadığınız hissin kaynak saçtakine benziyor olmasıdır. Kaliteli kaynak saç, boyanmamış ve tabii ki boyadan dolayı yıpranmamış olmalıdır. Saçın yumuşaklığının saç bakım ürünlerine bağlı kalmaması da son derece önemli… Saçın doğallığını vurgulayan en önemli şey, bıraktığı yumuşak his ve karışmayan saç telleridir. 

                         kaliteli-kaynak-sac-nasil-anlasilir

Yapay saç telleri karıştırılmış ürünleri nasıl ayırt edeceğiniz konusunda birkaç tüyo paylaşmak isteriz. Satın alacağınız yerde, yapay saç sunulduğundan şüphe ediyorsanız satıcıya saçları ıslatmayı teklif edin. Islanıp kurumaya kadar geçen süreçte yapay saç telleri kendini belli edecektir ve kaynak saçta farklı bir görüntü/ his oluşmasına neden olacaktır. 

                         Kaliteli kaynak sac

Kaliteli kaynak saç nasıl anlaşılır sorusunun cevabını özetlersek son derece dikkatli davranmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Saçların yumuşak olması, karışmıyor olması ve işlenmemiş olması konularını ele alarak özenli bir seçim yapmalısınız.  


2016-12-09
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin