Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Kaynak Saç Çeşitleri
Saç uzatma ve yoğunlaştırma yöntemlerinden biri olarak saç kaynağı, uygulama yöntemi açısından farklı çeşitlere sahiptir. Uygulama yöntemine göre çeşitlere ayrılsa da kaynak saç, uygulanacak saçın yapısına göre seçilmelidir. Bu noktada keratinli kaynak ve boncuk kaynak olmak üzere iki farklı çeşitten söz edeceğiz. Kaynak saç çeşitleri, sizin saç tipinize uygun olarak seçildiği takdirde oldukça güzel bir sonuç almanızı sağlar. 

                           keratin kaynak

Keratin kaynak, her saç yapısına uygulanabilir. Saç tellerinin ince olması nedeni ile kaynak konusunda tereddüdü olanlar için keratin kaynak saç önerilir. Saç üzerinde herhangi bir ağırlık oluşturmaz.  Saça tutunması ve yapısı dolayısı ile her saç yapısına kolay bir uyum sağlar. Kaynağın uç kısmında yer alan keratin maddesi, ısıtılır ve eritilir. Bu sayede sizin saçınıza uygulanır. Uygulama sırasında soğumaya ve katılaşmaya başlar. Saça tutunması bu yöntemle sağlanır. Keratinli kaynağı saçtan ayırmak için özel bir solüsyon kullanılır. Özel solüsyon saça zarar vermeden kaynakların sökülmesine yardım eder. 

                           boncuk kaynak

Diğer kaynak çeşidi olan boncuk kaynak, farkı isimlerle de anılmaktadır. Halkalı kaynak ya da tüplü kaynak olarak da bilinen bu çeşit, boncuklar yardımı ile saça uygulanır. İnce telli saçlar için önerilmez. Kaynağın, boncuklarla saça tutunması sağlanır. Sökülme işlemi için boncuklar esnetilir ve kaynaklar kolay bir şekilde saçtan ayırılır. Silikonlu boncuk tercih edilmesi önerilir. Silikonlu boncuğun iç kısmı yumuşaktır. Boncukların rengi, saç rengine uyumlu olacak şekilde tercih edilmelidir. 

Kaynak saç fiyatları ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi edinmek için 0216 589 2734 numarasını arayabilir ya da info@rapunzel-hair.com adresine yazarak bize ulaşabilirsiniz.


2016-09-05
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin