Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Kaynak Saç Fiyatları
Alternatif saç ürünleri kullanıyorsanız bu ürünlerde aramanız gereken ilk özellik kalite olmalıdır. Kaliteli saç ürünlerikendi saçlarınız kadar ya da kendi saçınızdan daha iyi özellikler taşımalıdır. Çıtçıt, postiş ya da kaynak saç kullanımı kalite ile doğru orantılı olarak konfor sunmaktadır. 
Rapunzel Kaynak Saç Fiyatları
 
Kaynak saç fiyatları, çoğunlukla kaliteli saç göstergesi olarak kabul edilse de burada önemli olan nokta saçın yapısı ve işlenme yöntemidir. Boyalı kaynak saç, fazla işlem görüşse ve yanlış bir uygulamaya maruz kalmışsa üzerinde işlem yapmaya müsait değildir. Farklında olmadan yanlış yöntemlerle boyanmış saç ürünleri satın aldığınız zaman kullanım süresi boyunca sıkıntı yaşamanız söz konusu olabilir. Boyama ya da açma işlemlerinde yeterli verim alamamanız satın almış olduğunuz saç ürününün kullanım süresini doğal olarak düşürmektedir. Boyama işlemi yanlış bir şekilde yapılmış olan saçlar, siz tekrar işlem yaptığınız zaman kendini gösterir. Bu nedenle her daim doğru işlemlerle ürün haline getirilmiş saçları tercih etmeniz önerilir. 

Rapunzel saçlarının kalitesini ve kaynak saç fiyatlarını detaylı olarak öğrenmek için 0216 589 27 34 numarasını arayarak ya da info@rapunzel-hair.com adresine e-mail yazarak bize ulaşabilirsiniz. 


2016-06-17
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin