Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Kaynak Saç Nasıl Yapılır
Saçlarınızı uzatmak, yoğunlaştırmak ya da renklendirmek için tercih ettiğiniz kaynak saç, uygulama yöntemiyle de merak ediliyor. Bu yüzden kaynak saç nasıl yapılır konusu hakkında bilgi vermek istedik. 

                   

Kaynak saçın, sizin saçınıza uygulanma aşamasına gelmesi için Rapunzel uzmanları en kaliteli saçları tercih ederek bir araya getiriyor. Onları özenle derliyor ve sizin kullanabileceğiniz şekilde sunuma hazırlıyor. Kaynak saç nasıl yapılır konusuna gelecek olursak kaynak saç kullanımı için uzman bir kuaför salonunda uygulama yaptırmanız gerekeceğiniz söyleyebiliriz. Kaynak saçı kendi kendinize uygulamanız mümkün değil, bu nedenle uzman bir saç uzmanından destek almanız gerekir. 

                   

Kaliteli kaynak saç uygulaması, saçınıza zarar vermez; ancak saç yapınıza uygun olan türü seçmenizi öneririz. Mesela ince telli saçlar için keratin kaynak saç uygulaması uygundur. Boncuk kaynak ise orta ve kalın telli saç yapısına uygulama için elverişlidir. 
 

Saçlarınıza fazlasıyla değer verdiğinizi düşündüğümüz için kaynak saç uygulamasını profesyonel kişilere yaptırmanız yerinde bir tercih olacaktır. Merak ettiklerinizi 0216 589 2734 numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. 


2016-12-30
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin