Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
Kaynak Saçlar ile İmajınızı Yenileyin
Kaynak saçlar, size imaj değişikliği adına pek çok farklı seçenek sunar. Saç uzatma, yoğunlaştırma, renklendirme ya da hepsi birden… Siz o an nasıl görünmek isterseniz kaynak saç size onu yaratıyor. Pek ala bunları hepsini birden nasıl yapacağım diye düşünüyorsanız bu yazıyı sizin için hazırladık. 

Saçlarınız kısaysa ve bu halinizden memnunsanız sadece renklendirmek için aralarda kullanacağınız renkli saçlar size bambaşka bir görüntü ve değişik bir imaj yaratacaktır. Renklendirme işlemini yaparken saçlarınızı yoğunlaştırabilir ve hatta uzatabilirsiniz. Kendi saçlarınızı boyamaktan kaçınıyorsanız ve ombre, gölge gibi bir hayaliniz varsa kaynak saçlar sizin için kusuruz bir tercih olacaktır. 

                                            Kısa Kaynak Saçlar ile İmajınızı Yenileyin

Saçlarınızı renklendirmeden de uzatma ve/veya yoğunlaştırma işlemi tercih edebilirsiniz. Mesela artık kısa ve yoğun saçlar yükselişte... Zayıf bir saç yapınız var ise kısa kaynak saç size yardımcı olacaktır. Uzun ve ince telli saçlarınıza biraz yoğunluk katmak isterseniz keratin kaynak saç öneririz. Saçlarınız kalın telli ise boncuk kaynak ya da diğer adı ile tüplü kaynak seçebilirsiniz. Her halükarda hayalinizdeki saç stiline ulaşabilirsiniz. 

                                 

Kaynak saç çeşitleri ve renklerini kendi saç yapınıza uygun olacak şekilde belirlemek için 0216 589 2734  numarasını arayarak Rapunzel saç ürünleri hakkında bizden destek alabilirsiniz. 


2016-09-20
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin