Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
Keratin Kaynak Nedir
                  keratin kaynak nedir
Keratin kaynak, kuaför uygulaması gerektiren bir saç uzatma yönetimidir. Rapunzel kaynak saç çeşitleri arasında bulunan keratin kaynak, saçın ucunda bulunan keratin maddesinin ısıtılması ile saça iliştiriliyor. Kaynak saç çeşitleri arasında popülerliğini yitirmeyen yöntemlerden biri olarak bu ürünler, özel solüsyon yardımıyla kolayca saçtan ayırılabiliyor. 
 
Keratinli Kaynak Nasıl Yapılır

Rapunzel Hair ekibi, ham saçları işlemeden keratin maddesi ile bir araya getiriyor. Böylelikle sizler, satın aldığınız keratin kaynak ile kuaför uygulaması yaptırarak saçlarınızı kolayca uzatabiliyorsunuz. Saç yoğunluğunuza göre satın alacağınız keratinli kaynak, sıcağa karşı dayanıklıdır. Fön ve saç şekillendirme işlemleri için uygun bir yapıdadır. Saçınıza birebir temas halinde olan keratin kaynak bakımı, özel kaynak saç tarakları ile yapılabilir. Bu saç ürünü, kesinlikle özel solüsyon yardımı ile saçtan ayrılmalıdır. Aseton ve buna benzer kimyasal maddeleri, keratin kaynaklarınızı saçınızdan çıkarmak için kullanmayınız. 
 
Rapunzel Keratin Kaynak Nasıl Alınır

Rapunzel kaynak saç siparişlerinizi kuaförünüz aracılığıyla ya da birebir sipariş vererek satın alabilirsiniz. Rapunzel-hair.com üzerinden iletişim formu doldurarak ya da 0216 589 27 34 numaralı çağrı merkezi üzerinden keratin kaynak siparişi verebilirsiniz. 
 
Saç bakımına dair merak ettikleriniz için sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz. 

2016-01-21
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin