Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
Keratinli Kaynak
keratinli-kaynakSaç uzatma teknolojisinin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri olan Alternatif Kozmetik Ltd. Şti., Rapunzel markası ve özel
üretim seçenekleri ile pek çok kadının hayalindeki görüntüye ulaşmasını sağlıyor. 

Kaynak saç, kadınların son yıllarda sık sık tercih ettiği saç uzatma tekniklerinden biri olarak uygulama yöntemi açısından farklılaşıyor. Keratinli kaynak, saç uzatma ve saç yoğunlaştırma uygulamalarından yalnızca bir tanesi… Kaynak saçın uygulama yapılacak saça ekleneceği kısmında bulunan keratin maddesi, “Keratinli Kaynak Saç” ürünlerine isim vermektedir. Uygulama esnasında kaynak saçın ucunda bulunan keratin, ısıtılarak asıl saça monte ediliyor. İnsan metabolizmasında da önemli bir yer tutan keratin; saç, tırnak oluşumu ve uzaması için önemli bir işlev üstlenmektedir. Bu nedenle keratinli kaynak, uygulama yapılan saça fazlasıyla uyum sağlıyor. Çeşitli kaynak saç uygulamaları arasında keratinli kaynak, pazardaki liderliğini halen korumaktadır. 

Rapunzel keratinli kaynak saçlar, tüm Alternatif Kozmetik ürünlerinde olduğu gibi %100 doğal saçtan oluşmaktadır. Doğal saçlar, özenle seçilerek hiçbir kimyasal işleme maruz kalmadan uygulamaya hazır hale getirmek üzere Rapunzel laboratuvarlarında oluşturulur. Kuaför salonlarında uygulamaya uygun olan bu ürünler, %100 ham saçtan oluştuğu için boyama, açma ve hatta röfle uygulamalarında bile sağlıklı sonuçlar verir. 
 
Rapunzel saçlarının garantisi doğal olmalarından gelir. 

Keratin kaynak hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

2016-03-11
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin