Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
Özel Yapım Kaynak Saç
Kaynak saç çeşitleri, bildiğiniz üzere keratin ve boncuklu olarak sizlere sunuluyor. Yurtdışında yaygın bir kullanıma sahip olan “Tape Extensions” olarak adlandırılan yapışkanlı kaynaklar, bir diğer adı ile bantlı kaynak saçlar, Türkiye’de de yavaş yavaş benimseneceğe benziyor.

                      Rapunzel Ozel Yapim Kaynak Sac

Keratin kaynak saç, ince telli yapıda olan saçlar için önerilir. Türkiye’nin kaynakla tanışmasını sağlayan bu tür, hala en çok tercih edilen kaynak saç çeşitleri arasında bulunur. Boncuk kaynak, keratin kaynağa alternatif olarak tasarlanmıştır. Tüplü kaynak ya da halkalı kaynak olarak da anılır. Saçlar, boncuklar aracılığı ile takılır.

                       Ozel yapım kaynak sac

Rapunzel’de tüm bu kaynakların bir standardı bulunuyor. Rapunzel uzmanları tarafından oluşturulan bu standartlar, genel olarak kullanıcıların en rahat şekilde kaynak saç ve çıtçıt deneyimi kazanmalarını amaçlar. Bir adet kaynak saçın gramı, saç renginin her tona boyanabilmesi, açılabilmesi, kalite açısından en sağlıklı saç tellerinin tercih edilmesi ve buna benzer kalite göstergeleri bulunuyor. Bunların arasında müşteri taleplerine göre şekillenebilecek olan özellikler, özel yapım kaynak saç ya da çıtçıt olarak üretiliyor. Özel üretim saç, belirli nedenlerden ötürü (zevk, sağlık sebepleri, deneyimler vs.) kullanıcılar tarafından saçın ağırlığının belirlenmesi, kaynak genişliğinin seçimi gibi maddelerden oluşuyor.
 
Özel yapım kaynak saç hakkında detaylı bilgi edinebilir ve kendi standartlarınızı saçınıza yansıtmak için özel siparişinizi 0216 589 2734 numarasını arayarak oluşturabilirsiniz.  

2016-11-23
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin