Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
Rapunzel Kaynak Saç

Alternatif Kozmetik, kaynak saç sektörünün uzun yıllardır kalite belirleyicisi olarak biliniyor.


Rapunzel markası ile en kaliteli saçları bir araya getiren Alternatif Kozmetik Ltd. Şti, kaynak saça dair bilinmeyen pek çok noktayı aydınlatıyor. Kadınlar arasında kullanım oranı gün geçtikçe daha da artan saç ekleme yöntemleri, kısa sürede dış görünümde değişiklik yapılabilmesine olanak sağlıyor. 
 
Rapunzel Kaynak Saç Nasıl Üretiliyor?

Kadınların Rapunzel’e dair merak ettiği cevaplardan birisi bu…

Alternatif Kozmetik, Rapunzel markası için dünyanın en kaliteli saçlarını saç toplama merkezlerinden derleyerek saça eklenebilecek hale getiriyor. Özenle ayırılan saçlar, boyasız ve ham bir şekilde kaynak/çıtçıt olarak kullanıma hazırlanıyor. Saçın kaliteli olduğunun en önemli göstergesi, saç üzerinde boya işlemleri uygulanabiliyor olması… Doğru bir yöntemle permada ve röflede bile yıpranma yaşanmıyor. Böylelikle Rapunzel kaynak saçlar, sahipleriyle uzun ve sağlıklı bir süreç yaşamış oluyor. 

 
Rapunzel Kaynak Çeşitleri Nelerdir?

İşlem görmemiş ham saç, keratinli, tüplü, tres ve çıt çıt formuna dönüştürülüyor. Çıtçıt dışındaki saç ekleme çeşitleri, kuaför yardımı ile yapılabilmektedir. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda özel üretim saçlar (Farklı boy ve gramlarda) kaynak/çıtçıt olarak hazırlanabiliyor. Keratin kaynak, tüplü kaynak, tres saç ve çıtçıt dışında boncuklu kaynak gibi seçenekler de bulunmaktadır. 
 
Ham Saçı Rapunzel’den nasıl satın alabilirim?

Ham saç, kaynak olarak ya da çıtçıt saç formunda saça iliştirilebilecek şekilde yalnızda Alternatif Kozmetik tarafından satılmaktadır.
rapunzel kaynak sac
Keratin kaynak, boncuk kaynak, tres, çıt çıt vb. siparişleriniz için kuaförünüz aracılığıyla ya da bizzat 0216 589 27 34 numaralı telefonu arayarak satın alma işleminizi geçekleştirebilirsiniz. 

2015-12-15
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin