Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Rapunzel Saç Ürünleri
Geç uzayan saçlar konusunda son derece rahatsız olan pek çok kişi, alternatif saç uzatma yöntemleri ile ilgileniyor. Saç uzatma ve yoğunlaştırma teknolojileri ise her geçen gün kendini yeniliyor. 

Rapunzel, kaynak saç ya da çıtçıt ürünleri ile saç uzatma işlemleri için size en kaliteli saçı sunuyor. Doğal saçı, en kaliteli hali size sunan Rapunzel, saç tipinize göre farklı ürünler barındırıyor. Günümüzde kaynak saç, çıtçıt saç ve postiş gibi ürünler, artık yalnızca saç uzatma amacı ile değil saçlara yoğunluk kazandırmak için de tercih ediliyor. Zayıf saçları daha dolgun hale getirmek ya da aralarda birkaç renk eklemesi ile yepyeni bir görüntüye kavuşmak için kaynak saç çeşitleri son derece ideal bir değişiklik imkanı yaratıyor. 

​Rapunzel Saç Ürünleri

Çıtçıt kullanıcıları, Rapunzel’den satın aldıkları çıtçıtları 2 – 4 yıl arası rahatlıkla kullanabiliyor. Saçların özenli bakılması bu süreyi uzatan etkenler arasında bulunuyor. Kaynak kullanıcıları, 4 – 6 ay arasında saçlarını yenileyerek istedikleri görüntüyü koruyabiliyor. Postişler ise en az çıtçıt kadar rahat bir kullanıma sahip ve uzun zaman kullanma seçeneği yaratıyor. 

Hayalinizdeki sizi, hangi şekilde yansıtmak isterseniz Rapunzel size onu sunuyor. 


2016-09-09
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin