Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Saç Bakımı
Saç bakımı, doğru yapıldığında etkisini gösteren bir süreçten oluşuyor. Saç bakımına dair merak edilen en önemli konulardan biri, saç bakım ürünlerinin kullanım şekli… Bu yazıda size bu konu hakkında bilgi vermek istedik. 

Saç bakımı için satın aldığınız tüm ürünler, saçlarınızda beklediğiniz Sac-bakimi-rapunzelsonuçları verebilirken yanlış kullanımda tam tersi bir etki yaratabiliyor. Bu yüzden saç bakım ürünlerini kullanırken kullanma talimatları doğrultusunda uygulama yapmalısınız. Saç bakımı için olan ürünler, saç derisi üzerinde yanlış kullanım nedeni ile istenmeyen sonuçlar bırakabilir. Saç bakım ürünlerini saç derisi ile temas ettirmemeye çalışın. Saç derisi üzerindeki gözeneklerin saç bakım ürünleri ile kapatılması, kepek, yağlanma ve saç dökülmesi gibi sonuçlara neden olabilir. Beklenmeyen bir etki ile karşılaşmamak adına kullanım esnasında bu noktaya özellikle dikkat etmenizi öneriyoruz. 

Saç bakımı için önemli olan diğer konu, sağlıklı yaşam koşulları… Sağlıklı yaşam koşulları, dengeli beslenme ve kaliteli bir uykudan geçiyor. Saçlarınızın parlak ve sağlıklı olması için beslenmenize ve uyku düzeninize önem göstermelisiniz. 

Sevgiler,
Rapunzel Hair 

2015-11-30
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin