Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
​Saç Bakımı Tüyoları
Saçınıza doğru bakımı sunmak ve bunu kararlı bir şekilde düzenli olarak uygulamak son derece önemli bir mesele… Bu meselede en önemli olan kısım ise gerçekten de en doğru ürünü ve yöntemi bulabilmektir. 

                                                   Sac Bakimi Tuyolari

Saç fırçası, saç bakımı tüyoları arasında önemli bir işleve sahiptir. Saçınıza uygun olan saç fırçası, hem saç şekillendirme işlemi için hem de rutin saç tarama süreci için saçınızın sağlığını doğrudan etkileyecektir. Doğal kıllardan oluşmuş saç fırçaları, saç tarama sürecinde onlara zarar vermeden bakım yapmanızı sağlar. 

                         

Saçlarınızı çok taramamanızı öneririz. Dış etkenlerin yarattığı olumsuz sonuçlar, çok sık saç tarama neticesinde artabilir. Özellikle plastik parçalardan oluşan tarak ve fırçalar saçlarınızda elektriklenme ve kabarıklık yaratır. Doğal malzemelerden oluşmuş saç fırçaları ve taraklar, saçlarınızın daha parlak görünmesine yardım eder. 

Kaynak saç bakımı da normal saç bakımı kadar incelik ister. Saç tarama ve saç fırçası çeşitlerinden söz açmışken kaynak saçlar için özel olarak tasarlanmış olan saç fırçalarını kullanmanızı öneririz. Saçlarınızın çeşitli bakım ürünleri ile yumuşatılması, bu rutinde size yardımcı olabilir. Size uygun olan en doğru ürünü tercih ederek periyodik bakım günlerinizi keyifli sonuçlarla kutlayabilirsiniz. 

2016-10-21
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin