Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
Tres Saç Nedir
rapunzel tres sacTres saç, özel dikiş makinaları vasıtası ile saçların bir araya getirilip dikilmesi sonucunda üretilir. Tres saç, özellikle yurtdışında en çok tercih edilen kaynak saç uygulamalarından biridir. 

Tres saç, kuaförler tarafından uygulanmaktadır. Çıtçıt saçla birbirlerine benzeseler de tres saç, evde uygulamaya müsait bir ürün değildir. Uzun saçları olan ancak daha yoğun bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilir. Alternatif Kozmetik, Rapunzel tres saç üretimini artan talepler doğrultusunda yurtiçinde de başlatmıştır. 
 
Tres Saçın Kaliteli Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Alternatif Kozmetik, tüm ürünlerini ham saç kullanarak üretmektedir. Tres kaynak saç, ham saçların bir araya getirilip özenle dikilmesi ile oluşur. Tres için seçilen saçlar uzun saçlardır. Tres kalitesi, saçların dökülme yapmaması ile anlaşılabilir. Rapunzel ekibi, tres saçı oluştururken hiçbir şekilde yapıştırıcı madde kullanmamaktadır. Tres saç dikimi, deneyimli Rapunzel ekibi tarafından özenle tamamlanır. 

Tres saçlar, kuaförde boncuk yardımı ile kullanıcılara takılır. Saç bakımı önerileri için Rapunzel Hair sitesini takip edebilirsiniz. 

2015-12-11
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin