Tel: +90 216 589 2734

Haberler


Kategoriler
E-bülten listesine katıl
Tüplü Kaynak
Tüplü kaynak, çıtçıt saç kadar ilgi gören bir saç uzatma/yoğunlaştırma &  imaj değiştirme seçeneğidir.

Diğer ismi “Halkalı Kaynak” olan bu yöntem, kaynak saçın ekleneceği kısımda halka benzeri metal aparatlarla uygulanır. Keratinli kaynak kadar büyük bir pazar hacmine sahip olan tüplü kaynak, kalın telli saça sahip kadınlara uygundur. 

tuplu-kaynak-rapunzelTüplü kaynak (Boncuk Kaynak Saç), keratinli kaynak gibi uygulama esnasında saça ısı uygulanmasını gerektirmez. Saçın ekleneceği kısım, uygulamayı yapan kuaför tarafından küçük metal halkalarla saça birleştirilir. Saçın sökülmesi sırasında herhangi bir solüsyon kullanılmaz. 

Saç yoğunlaştırma ve saç uzatma ihtiyaçlarını baz alarak güzellik ve bakım sektöründe önemli bir yer tutan kaynak saç pazarı, şimdilerde imaj değişikliği için tercih ediliyor.

Saçlarını boyamak istemeyen kişiler, Rapunzel kaynak saçları diledikleri renge çevirerek görüntülerine renk ve canlılık katabiliyor.
 
Gölgeli saç, ombre, balyaj gibi yöntemler için tüplü kaynak ve keratin kaynak kullanılabilir. Bu nedenle yoğun ve uzun saçlara sahip olan kadınlar, imaj değişikliği nedeni ile kaynak saç uygulamalarına ilgi duyuyor. 

Saç bakım önerileri ve diğer ürünler için bizi takip edebilirsiniz. 


2016-01-05
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin