Tel: +90 216 589 2734

Neden Rapunzel

Neden Rapunzel
Rapunzel markası, profesyonel saç uzmanlarına ve müşterilerine yalnızca bir ismi veya markayı değil, özel bir kaliteyi ifade ediyor. Markamızı birçok açıdan üstün kılan şey, sonsuz yumuşaklık, zarif bir duruş ve dünyanın dört bir yanından gelen saçların bir araya getirilerek sizlere özenle sunulmasıdır. Dünyanın her noktasında titizlikle seçilen ve size ulaştırılan bu eşsiz saçlar, saç uzmanlarının "kaliteli" olarak tanımladığı düzeyden daha özeldir. 

Rapunzel, 2003 yılında Türkiye'de yaratılmış olan seçkin bir markadır ve bugünlerde pek çok kişinin aradığı kaliteyi, yüksek bir seviyeye çıkarmıştır. Yıllar boyunca Rapunzel olarak yarattığımız bu kalite, saç sektöründe ilham kaynağı haline gelmiştir. Rapunzel olarak biz, yalnızca ürün satmıyoruz. Biz, herbiri birbirinden eşsiz ve seçkin saçları altın bir tepsi içerisinde sizlere sunuyoruz. 

Müşterilerimizin beklentilerini önemsiyoruz. Bu yüzden de Rapunzel olarak onları büyük bir keyifle karşılıyoruz. Onlar, iyi bir kaliteyi tercih ederek kendi markalarıyla öne çıkmayı isterlerse, "Özel Üretim" seçeneğini arka planda bırakmıyoruz. Çünkü onlar, mücevheri satın alıp kutularını kendileri üretmek istiyorlar ve biz, her birini bu konuda destekliyoruz. 

Rapunzel'in arka planda kalarak müşterilerini desteklemesinin ve diğer saç markaları sahne ışığının altında bırakmasının sebebi budur. Rapunzel müşterileri, değerin ve kalitenin anlamını bilerek bu sebeple bize her daim iyi dileklerini iletirler. 

Sevgilerimizle,
Rapunzel Hair Ekibi,

 
Adres

Rapunzel Hair | Alternatif Kozmetik Ltd. Şti.
Adres:
Eski Üsküdar Cd. Ural Sk. Gerçek İş Merkezi. No:11/1 Zümrütevler - Maltepe / İstanbul
Tel: +90 216 589 2734
E-posta: info@rapunzel-hair.com

Bize Ulaşın

+90 216 589 2734
info@rapunzel-hair.com

Bizi Takip Edin
facebook
twitter
instagram
linkedin